Ministri Peci pret në takim drejtorin e Caritas-it zviceran në Kosovë

Gjatë ditës së sotme Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci priti në takim përfaqësuesit e Caritas-it Zviceran në Kosovë në përbërje nga drejtori i Caritasit për Kosovë, Gerhard Schaumberger dhe menaxheri i projektit, Veton Rruka me të cilët ka biseduar rreth zhvillimit të prodhimtarisë bujqësore. Me këtë rast, ministri Faton Peci, ka falënderuar përfaqësuesit e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker