Musliu kureshtare: A ia dha drejtori i AKI-së informacionet Haradinajt se Kurti është “bashkëpunëtor i Serbisë”

Musliu me anë të një postimi në Facebook ka ndërlidhur këtë fakt me deklaratat e kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj, se Kurti është “bashkëpunëtor i Serbisë”, shkruan Rahoveci INFO.

“Ec e bjeri ne fije kah po i merr Ramushi keto informacione!”, ka shkruar ajo.

Postimi i plotë i Musliut:

Ramush Haradinaj vazhdimisht po thote qe Albin Kurti eshte bashkepunetor i Serbisë. Tash po del qe Drejtori i AKI-se dhe inspektori I pergjithshem i AKI-se pjese e ish-strukturave te AAK-se. Ec e bjeri ne fije kah po i merr Ramushi keto informacione!. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker