Ramos ‘bossi’ harron Real Madridin, arrinë marrëveshje me këtë klub

Mbrojtësi legjendar i kombëtares së Spanjës, Sergio Ramos, disa javë më parë u largua nga klubi i Real Madridit pas 16 viteve qëndrim, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Më tu larguar nga ‘Santiago Bernabeu’ ofertat për të nga klubet e mëdha evropiane nuk kanë munguar. Ramos madje tashmë ka ndarë mendjen dhe ka vendosur që të transferohet te skuadra e PSG-së. Lajmin e ka bërë të ditur gazetari i mirënjohur…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker