Rekomandohet shkarkimi i Bordit të Autoritetit Regullativ të Hekurudhave

Komisioni për Bujqësi, Pylltari, zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor dhe Infrastrukturë me 6 vota për, një kundër dhe një abstenim për shkarkimin e Bordit të Autoritetit Regullativ të Hekurudhave, raporton Rahoveci INFO. Kryetarja e Komisionit, Fitore Pacolli tha se nuk ka arritur të bëjë dallim se cili anëtar ka performuar më mirë apo më keq, duke shtuar se shqetësuese është rënie e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker