Shënohet goli i parë në takimin mes Zvicrës dhe Spanjës

Zvicra dhe Spanja po luajnë momentalisht në kuadër të çerekfinales së Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Gazprom Arena’, kombëtarja e Spanjës ka kaluar në epërsi në minutën e 8’. Golin për spanjollët e ka realizuar mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, i cili shënoi pas një devijimit të Denis Zakaria./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker