Tifozi i Milanit luan me ndjenjat e Donnarummas, e ngacmon me 20 euro midis stadiumit

Portieri i kombëtares së Italisë, Gianluigi Donnarumma, është ngacmuar nga një tifoz i Milanit para ndeshjes mes Belgjikës dhe Italisë, që përfundoi me rezultat 1-2 në të mirë të ‘Azzurëve’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Tifozi i irrituar me largimin e gardianit italian nga Milani në drejtim të PSG-së ka marrë 20 euro me veti dhe i ka reklamuar para Donnarummas, duke i bërë me dije se për shkak të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker