Anglia e nisë furishëm ndeshjen, Kane nuk i jep ‘afat’ Ukrainës

Ukraina dhe Anglia po luajnë aktualisht në kuadër të çerekfinales së Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, kombëtarja e Anglisë ka kaluar në avantazh në minutën e 4’. Golin për anglezët e ka realizuar sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane, i cili i asistua nga Rahhem Sterling./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker