Etrit Berisha flet pas nënshkrimit të kontratës me Torinon

Pas një sezoni në Serinë B me Spalin, Etrit Berisha rikthehet sërish në elitën e futbollit italian, këtë herë për të veshur fanellën e Torinos, me të cilën firmosi një kontratë të vlefshme për tre sezonet e ardhshme. Gardiani i Kombëtares Shqiptare kaloi me sukses vizitat mjekësore pasditen e djeshme dhe firmosi me klubin “granata” ku do të marrë vendin e italianit Sirigu dhe do të duelojë për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker