Vjen reagimi i parë nga LDK pas zgjedhjes së Memli Krasniqit kryetar i PDK-së

Në Konventën e 10-të të Partisë Demokratike të Kosovës, u zgjodh kryetar Memli Krasniqi, shkruan Rahoveci INFO.

Krasniqin e uruan për postin e ri bashkëpartiakët e tij, por edhe disa anëtarë të partive të tjera.

Së fundi, Bajram Gecaj i LDK-së, me anë të një postimi uroi Krasniqin, duke vlerësuar se tashmë u bë më mirë se që ishte

“Më mirë se ç’ishte … urime pozita e Kryetarit të PDK-së Memli Krasniqi, djali i mikut tim dhe njërit nga themeluesit e LDK-së!”, shkruan Gecaj. /Rahoveci INFO/
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker