Anglezët të pandalshëm, Maguire e Kane i japin ‘vizën’ për shtëpi Ukrainës

Ukraina dhe Anglia po luajnë aktualisht në kuadër të çerekfinales së Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, kombëtarja e Anglisë i ka shënuar dy gola të shpejtë me të filluar pjesa e dytë. Harry Maguire në minutën e 46 e dyfishoj avantazhin, kurse për 0-3 realizoi përsëri Harry Kane./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker