Anglia ia bën ‘bajat’ futbollin Ukrainës

Ukraina dhe Anglia po luajnë aktualisht në kuadër të çerekfinales së Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, kombëtarja e Anglisë e ka shënuar edhe golin e katërt. Për rezultatin 0-4 ka realizuar i sapo inkuadruari në lojë, Jordan Henderson, i cili shënoi në minutën e 63’./Gazeta Rahoveci INFO/ Gol de Henderson#

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker