“Do të fitoj mbi 68% të votave”, Ramiz Lladrovci thotë se është i pakonkurrencë në Drenas

Lladrovci ka përmbushur shumicën e premtimeve që ka bërë dhe për këtë thotë se e ka arritur me diciplinë dhe punë.

Lexo edhe:

Lladrovci: Nuk ka bir nane që e lëviz Stadiumin Kombëtar nga Drenica – as Vjosa e as Albini

Sipas tij, në zgjedhjet lokale të 17 tetorit, ai do të arrijë të fitojë pa balotazh, ku në një intervistë për Rahoveci INFO thotë se do të marr 68% të votave.

Ndryshe, Lladrovci ka thënë se ai do të vazhdojë të mbaj numrin e njëjtë të drejoreshave, por thotë se qysh i emëron mund t’i shkarkojë nëse nuk punojnë si duhet.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!