Formacione zyrtare: Ukrainë – Angli

Ukraina dhe Anglia do të ballafaqohen sonte në kuadër të çerekfinales së Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Olimpic Stadium’ në Romë. Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy kombëtaret i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj sfide, e cila pritet të jetë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker