Futbollisti i njohur kosovar largohet nga klubi i A&N

Klubi i A&N dhe futbollisti i njohur kosovar, Albutrint Morina, i kanë ndarë rrugët, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas një viti të kaluar me skuadrën nga Prizreni, Morina ka vendosur që karrierën ta vazhdoj të ndonjë ekip tjetër. Ai aktualisht është lojtar i lirë dhe është në shqyrtim të ofertave të ardhura në drejtim të tij. 28 vjeçari më parë ka luajtur për Feronikelin…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker