Mbyllen 45 minutat e parë të ndeshjes, Ukrainë – Angli

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Ukrainës dhe Anglisë, që po luhet në kuadër të çerekfinales së Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 45 minutave të parë anglezët janë duke fituar me rezultat minimal 0-1, me golin e realizuar nga sulmuesi i Tottehamit, Harry Kane. Kane shënoi në minutën e 4’ të ndeshjes pas një asistimi fantastik nga Rahhem Sterling.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker