Agim Ademi vizitoi LRF-në e Gjakovës

Kryetari i LRF të Gjakovës, Agim Nura me bashkëpunëtorë, pritën sot presidentin e FFK-së, Agim Ademi. Gjatë këtij takimi u bisedua për problemet dhe kërkesat e klubeve të këtij regjioni para edicionit të ri garues. Presidenti i FFK-së tregoi planet e institucionit që drejton për fuqizimin e Lidhjeve Rajonale të Futbollit me strategjinë e re zhvillimore si dhe për gatishmërinë e FFK-së për të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker