Amerika na ka dhënë krahë dhe këmbë

Shkruan: Ndue UKAJ Të gjithë ata që e duan vërtet Kosovën dhe jo një aksh lider a parti, duhet t’ i blatohen dashurisë për Amerikën, pa dyzime dhe kamuflime. Kështu tregohemi të pjekur dhe kështu e duam atdheun tonë, sepse, siç thoshte Ibrahim Rugova, “Pavarësia e Amerikës është simbol i pavarësisë dhe lirisë për të […]

The post Amerika na ka dhënë krahë dhe këmbë appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker