​Brazili në finale të Kupës së Amerikës – video

Brazili ka kaluar në finalë të Kupës së Amerikës pasi ka triumfuar me rezultat minimal 1-0 ndaj Perusë. Në një ndeshje shumë të luftuar, ishte goli i Paquetas në minutën e 35’ që vendosi fatin e takimit, përcjellë KosovaPress. Në finale, Brazili do të ballafaqohet me fituesin e ndeshjes ndërmjet Argjentinës dhe Kolumbisë. Ky ishte goli i Paquetas:

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker