​Liga e Kampionëve/ Prishtina luan sot kundër Farencvarosit

Kampioni i Kosovës në futboll, KF Prishtina do të zhvillojë sot ndeshjen e rrethit të parë eliminator të Ligës së Kampionëve kundër skuadrës nga Hungaria, Farencvaros. Ndeshja starton nga ora 18:00 dhe zhvillohet në stadiumin “Groupama Arena” në Budapest, përcjellë KosovaPress. Skuadra nga kryeqyteti i Kosovës ka udhëtuar para dy ditësh drejt Budapestit dhe është stërvitur atje për të qenë sa më…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker