Bastoret nuk e bëjnë hiç hesap Prishtinën për takimin me Ferencvarosin

Kampionia e Kosovës në futboll, Prishtina do ta luaj sonte ndeshjen e parë në raundin e parë të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Bardhekaltërit’ do të ballafaqohen me kampionin e Hungarisë, Ferencvarosin. Përballja mes ekipit hungarez dhe atij kosovar do të luhet nga ora 18:00 në stadiumin ‘Gruopama Arena’ në Budapest. Tashmë kompanitë e basteve i kanë venë edhe kuotat e tyre për këtë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker