Ky televizion e transmeton ndeshjen mes Ferencvarosit dhe Prishtinës

Ferencvarosi dhe Prishtina do të takohen sonte në kuadër të raundit të parë në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo ndeshje nisë nga ora 18:00 dhe zhvillohet stadiumin ‘Groupma Arena’ në Budapest. Ballafaqimin mes ekipit hungarez dhe atij kosovar do ta transmetoj televizioni hungarez “m4sport”. Lajmin e ka bërë të ditur klubi i Prishtinës përmes një postimi në faqen zyrtare në facebook.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker