Mbyllet ndeshja mes Ferencvarosit dhe Prishtinës

Ka përfunduar takimi ndërmjet Ferencvarosit dhe Prishtinës, i luajtur në kuadër të raundit të parë në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Fitore ka realizuar ekipin hungarez që ka mposhtur ‘bardhekaltërit’ me rezultat 3-0. Të drejtuarit e Zekrija Ramadanit patën paraqitje denjitoze deri në minutën e 71, por me pas pësuan tri gola për shtatë minuta. Tokmac Nguen (71’), Ryan Mmaee (74’) dhe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker