Trajneri i Ferencvarosit befason me deklaratën e tij për Prishtinën

Ferencvarosi e ka mposhtur Prishtinën me rezultat 3-0, në duelin e vlefshëm për raundin e parë të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Groupama Arena’ në Budapest, golat për ekipin hungarez i realizuan Tokmac Nguen (71’), Ryan Mmaee (74’) dhe Miha Blazic (78’). Pas ndeshjes ka folur trajneri i Ferencvarosit, Peter Stoger, i cili është shprehur i kënaqur…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker