Anglia e pafuqishme ndaj Danimarkës, ndeshja shkon në vazhdime

Ka përfunduar koha e rregullt e ndeshjes mes Anglisë dhe Danimarkës, që po luhet në kuadër të gjysmëfinales së Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 90 minutave lojë rezultati mbetet i barabartë 1-1, dhe ndeshja ka shkuar në vazhdime dy herë nga 15 minuta. Gjatë kohës së rregullt golin për danezët e shënoi, Mikkel Damsgaard në minutën e 30’, i cili realizoi një…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker