LAJMI I FUNDIT: Largohet futbollisti që luajti për 18 vite me Drenicën

Klubi i Drenicës ka mbetur pa kapitenin e saj, kjo pasi Azem Bejta ka vendosur të largohet pas 18 viteve qëndrim në skuadrën e qytetit të tij, shkuan Gazeta Rahoveci INFO. Lajmin e ka bërë të ditur vet Bejta përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook. Ai ka falënderuar klubin nga Skenderaj dhe të gjithë ata që i qëndruan pran për gjithë këto vite. Më poshtë keni postimin e plotë të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker