Përfundon ndeshja mes Italisë dhe Spanjës, finalisti përcaktohet në penallti

Kanë përfunduar edhe vazhdimet dy herë nga 15 minuta mes Italisë dhe Spanjës, ndeshje kjo e luajtur në kuadër të gjysmëfinales në Kampionatin Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Edhe pas 120 minutave lojë në ‘Wembley Stadium’ në Londër nuk pati fitues, pasi takimi është mbyllur me rezultat të barabartë 1-1 dhe ndeshja ka shkuar në penallti. Gjatë kohës së rregullt golin për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker