Puthje dhe përqafime të zjarrta në jaht, portieri belg fotografohet me të dashurën e re në Ibiza (Fotot)

Futbollisti Thibaut Coutois është duke shijuar pushimet e tij verore me të dashurën e re pas lodhjes në “Euro 2020”. Portieri belg u fotografua në një jaht me modelen Mishel Gerzig. 29-vjeçari është vënë në fokus të mediave spanjolle muajve të fundit për lidhjen e tij me modelen izraelite 23-vjeçare. Ata u panë në bordin e një jahti së bashku në Ibiza, duke marrë ca rreze dielli.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker