Skuadra kosovare mëson kundërshtarët në Ligën e Kampionëve

Klubi i futsallit ‘Liqeni’ i ka mësuar sot (e mërkurë) kundërshtarët për raundin preliminar në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kampionët e Kosovës në futsall janë vendosur në Grupin H, aty ku do të takohen me TSV Weillimdorf Futsal (Gjermani), London Helvecia Futsal Club (Angli) dhe Tavsancali SK (Turqi). Ndeshjet do të zhvillohen muajin e ardhshëm në sistemin direkt…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker