Anglia afër finales, Danimarka prek ‘pragun’ e shtëpisë

Anglia dhe Danimarka po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales së Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Wembely Stadium’ në Londër, kombëtarja e Anglisë e ka përmbysur rezultatin në minutën e 104’ të vazhdimeve. Golin e dytë për anglezët e ka realizuar Harry Kane, i cili fillimisht dështoi të shënoi nga pika e bardhë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker