E jashtëzakonshme: Mikkel Damsgaard ‘bombardon’ portën e Anglisë

Anglia dhe Danimarka po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales së Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Wembely Stadium’ në Londër, kombëtarja e Danimarkës ka kaluar në avantazh në minutën e 29’. Golin për danezët e ka realizuar Mikkel Damsgaard, i cili realizoi një supergol nga gjuajtja e lirë./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker