Konjufca takohet me kryetaren e Gjykatës Kushtetuese

Në takim u bisedua, ndër të tjera, për punën e deritashme dhe sfidat e Gjykatës Kushtetuese, si dhe rëndësinë e bashkëpunimit institucional në konsolidimin e kapaciteteve të saj profesionale.

Kryekuvendari Konjufca, me këtë rast, e përgëzoi znj.Caka – Nimani për zgjedhjen e saj në krye të Gjykatës Kushtetuese dhe premtoi bashkëpunim të ngushtë, duke theksuar se sundimi i ligjit mbetet prioritet i institucioneve të vendit.​

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker