Me rezultate befasuese mbyllen pjesët e para të ndeshjeve, Shkupi – Llapi dhe Drita – Deçiç

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve që po zhvillohen në kuadër të Conference League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 45 minutave të parë skuadra e Llapit është duke humbur në udhëtim te Shkupi me rezultat minimal 1-0, kurse Drita dhe Deçiçi po luajnë baras 1-1 në Prishtinë. Golin për shkupjanet e ka realizuar Kire Markoski në minutën e 36’ të takimit. Kurse në sfidën tjetër golin për Dritën e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker