Shënohet autogol qesharak në takimin mes Anglisë dhe Danimarkës  

Anglia dhe Danimarka po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales së Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Wembely Stadium’ në Londër, kombëtarja e Anglisë e ka barazuar rezultatin në minutën e 38’. Golin për anglezët e ka realizuar kapiteni i Danimarkës, Simon Kjaer, i cili shënoi autogol në tentim për ta larguar topin./

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker