Zhbllokohet rezultati në takimin ndërmjet Shkupit dhe Llapit

Shkupi dhe Llapi po luajnë aktualisht në kuadër të ndeshjes së parë në Conference League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘National Arena Toshe Proeski’ në Shkup, skuadra e Shkupit ka kaluar në avantazh në minutën e 36’. Golin për ekipin shqiptar nga Maqedonia Veriore e ka realizuar Kire Markoski./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker