Conference League: Me këto rezultate mbyllen ndeshjet, Drita – Deçiç dhe Shkupi – Llapi

Skuadra e Dritës e ka nisur me fitoren aventurën e saj në kompeticionin e ri të UEFA-s, Conference League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Gjilanasit kanë arritur ta mposhtin skuadrën e Deçiçit me rezultat të ngushtë 2-1, në takimin e parë të zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. I pari në avantazh kaloi ekipi malazez në minutën e 3’ me anë të Ilir Camaj’, kurse ekipi i drejtuar nga Ardian…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker