Këto janë fjalët e trajnerit të Dritës pas fitores ndaj Deçiçit

Skuadra e Dritës e ka nisur me fitoren aventurën e saj në kompeticionin e ri të UEFA-s, Conference League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Gjilanasit kanë arritur ta mposhtin skuadrën e Deçiçit me rezultat të ngushtë 2-1, në takimin e parë të zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. Golat për nënkampionët e Kosovës i realizuan Almir Ajzeraj (10’) dhe Marko Simonovski (78’), kurse golin e vetëm…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker