Kjo është deklarata e trajnerit të Deçiçit pas humbjes nga Drita

Skuadra e Deçiçit ka pësuar humbje në udhëtim te Drita me rezultat 2-1, në takimin e parë të vlefshëm për Conference League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në duelin e zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë golat për gjilanasit për i realizuan Almir Ajzeraj (10’) dhe Marko Simonovski (78’), kurse golin e vetëm për ekipin malazez e shënoi Ilir Camaj (3’). Pas ndeshjes ka folur trajneri i…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker