Sejdiu: Ai që fiton zgjedhjet, le të qeverisë me çdo gjë që paguhet nga taksat tona

Tutje, Sejdiu thotë se të gjitha bordet duhet të shkarkohen dhe në to duhet të vendosen njerëz të përzgjedhur nga qeveria.

“Ashtu kështu kjo mantra me borde të pavarura të zgjedhura nga kuvendi (ku ka shumicë parlamentare) ka qenë gjithë vetëm alibi”, është shprehur Sejdiu, transmeton Klankosova.tv.

 

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker