Interi fillon përgatitjet për sezonin e ri, tifozët në përkrahje të madhe të Eriksenit

Interi i ka filluar përgatitjet parasezonale nën urdhërat e trajnerit të ri Simone Inzagi i cili erdhi për të zëvendësuar Antonio Conten. Tifozët e Interit vazhdojnë të tregojnë mbështetjen e tyre për “Nerazzurrët” në Appiano Gentile dhe i kushtuan këngë dhe brohoritje playmakerit të Danimarkës Christian Eriksen, i cili mungon pasi pësoi një arrest kardiak në Euro 2020. Danezi u ra në tokë në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker