​Llapi njofton se ndeshja kthyese ndaj Shkupit në “Fadil Vokrri” luhet me tifozë

Skuadra e Llapit ka lëshuar një komunikatë zyrtare përmes së cilës ka bërë të ditur se ndeshja kthyese e Ligës së Konferencës e cila zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” më 15 korrik do të zhvillohet me praninë e tifozëve në tribuna. Në këtë njoftim thuhet se kryesia e klubit dhe trajneri Tahir Batatina kanë bërë të pamundurën që tifozët të jenë në tribuna për shkak se kjo do të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker