Formacionet zyrtare: Itali – Angli

Italia dhe Anglia takohen sonte në finalen e madhe të Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo përballje titanësh nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Wembley Stadium’ në Londër. Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy kombëtaret i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Italianët dhe anglezët janë ballafaquar 27-të herë në të kaluarën, me ‘Azzurrët’…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker