​Kane: Të humbësh në finale është ndjenja më e keqe në botë

Kapiteni i Anglisë Harry Kane ka thënë se Anglia pati një turne shumë të suksesshëm në Euro 2020 dhe duhet të ndihen krenar përkundër humbjes në finale ndaj Italisë. “Azzurrët” u mposhtën në penallti dhe sipas Kane një humbje e tillë të jep ndjenjën më të keqe në botë. “Unë nuk mund të jepja më shumë, djemtë nuk mund të jepnin më shumë. Ur humb në penallti është ndjenja më e keqe në botë.”…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker