E keni harruar Diego Costan? Do befasoheni kur ta kuptoni klubin e ri të sulmuesit spanjoll

Diego Costa vite me parë ishte emrin që mbulonte ballinat e mediave spanjolle, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Golat karakteristik dhe sjelljet jo sportive në fushën e lojës bënin që mediat të flisnin shumë për sulmuesin spanjoll. Costa që na muaji janar është futbollist i lirë, pasi i ndau rrugët me Athletico Madridin, klub në të cilin luajti për disa vite. Pas një pushimi të gjatë Diego Costa është gati…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker