Përfundojnë 120 minuta lojë në ‘Wembley’, fituesi i Kampionatit Evropian përcaktohet në penalltia

Me rezultat të barabartë 1-1 kanë përfunduar edhe vazhdimet dy herë nga 15 minuta, dhe ndeshja finale mes Italisë dhe Anglisë do të përcaktohet pas ekzekutimit të penalltive, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në ‘Wembley Stadium’ në Londër, anglezët e nisën furishëm takimin, pasi kaluan në avantazh në minutën e dytë me golin e realizuar nga Luke Shaw. Pjesa e parë u mbyll me epërsinë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker