Përfundon koha e rregullt në ‘Wembley’, finalja mes Italisë dhe Anglisë shkon në vazhdime

Ka përfunduar koha e rregullt e finales së Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’ që po luhet mes Italisë dhe Anglisë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 90 minutave lojë ndeshja ka shkuar në vazhdime dy herë nga 15 minuta, pasi koha e rregullt u mbyll me rezultat të barabartë 1-1. Anglezët e nisën furishëm takimin, pasi kaluan në avantazh në minutën e dytë me golin e realizuar nga Luke Shaw. Pjesa e parë u…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker