‘Shqiponjat e Zeza’ përkrahin peticionin e ‘Plisave’ për vendosjen e shtatores së Adem Jasharit në Prishtinë

Tifo-grupi i klubit të Prishtinës ‘Plisat’ ka disa ditë që kanë nisur peticionin për vendosjen e shtatores së komandantit legjendar, Adem Jasharit në Prishtinë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Nismës së ‘Plisave’ tashmë edhe zyrtarisht i kanë dhënë përkrahje tifozët e skuadrës së Drenicës ‘Shqiponjat e Zeza’. Ata i janë bashkuar tifozëve kryeqytetas në këtë iniciativë dhe kanë thënë se qyteti i Prishtinës…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker