Zyrtare: Besar Halimi befason me skuadrën e re

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Besar Halimi, i ka befasuar të gjithë me skuadrën e re ku do ta vazhdoj karrierën, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Halimi ka nënshkruar kontratë me ekipin letonez, Riga, duke bërë kështu një hapa prapa në karrierën e tij. Pasi kaloi disa vite në Superligën e Danimarkës dhe Ligën e Dytë të Gjermanisë, mesfushori kosovar tani do ta sfidoj veten në ligën e Letonisë.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker