Ashpërsohet gara për ‘Topin e Artë’, këta futbollistë janë favorit për ta fituar  

Pas përfundimit të Kampionatit Evropian dhe Kupës së Amerikës gara për ‘Topin e Artë’ ka filluar të ashpërsohet, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Lionel Messi me kombëtaren e Argjentinës arriti të triumfonte në Kupën e Amerikës, dhe kjo ka ndikuar që ai të jetë favoriti kryesor për ta fituar për herë të shtatë ‘Topin e Artë’. Messi po ashtu u zgjodh edhe lojtari më i mirë në Kupën e Amerikës…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker