Festa e degjeneruar e tifozeve italiane: Dalin të zhveshura pas triumfit të Italisë

Pas triumfit të Italisë në Kampionatin Evropian “Euro 2020”, tifozët italianë nuk janë përmbajtur duke festuar me të madhe. Pas ndeshjes të së dielës, italianët dolën në sheshet e qyteteve italiane duke festuar. Padyshim, kjo ditë do të mbahet mend në kujtesën e tyre. Në rrugët e qyteteve italiane shihen makina të shumta dhe njerëz të inkuadruar në rrugë duke bërë festë të shfrenuar.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker