Formacionet zyrtare: Prishtina – Ferencvaros

Prishtina dhe Ferencvarosi do ta luajnë sonte duelin kthyes në kuadër të raundit të parë kualifikues në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ky ballafaqim nisë nga ora 20:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. Tashmë gjithçka është gati për këtë sfidë dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Kujtojmë se ndeshja e parë e luajtur në Budapest kishte…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker